Komentarze - weryfikacja obrazkowa
Ponieważ w komentarzach zaczęło pojawiać się strasznie dużo spamu, które częściowo musiałem usuwać ręcznie włączyłem weryfikację obrazkową - po dodaniu komentarza będzie teraz trzeba przepisać kod z obrazka, żeby nowy komentarz został opublikowany. Wiem, że jest to trochę niewygodne ale mi zaoszczędzi to dużo czasu. Mam nadzieję, że mimo wprowadzenia nowego zabezpieczenia przed "botami" dalej będziecie aktywnie uczestniczyć na blogu ;).
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
0 comments:
Post a Comment