Przerwa na blogu

on Sunday, June 26, 2011
Jutro wyjeżdżam by troszkę pozwiedzać świat i tym samym na blogu będzie przerwa. Jak wrócę to oczywiście odświeżę wpisy :-).
Nie będzie mnie przez tylko 1 tydzień - wrócę około 3-4 lipca. Mimo tego zachęcam do komentowania oraz pozostawiania jakichś informacji, pytań itp. - wtedy szybciej wkręcę się z powrotem na rynek ;-p.
Pozdrawiam i życzę udanych transakcji na giełdzie ;-).

0 comments:

Post a Comment