Minęły cztery tygodnie odkąd ostatnio publikowałem coś na blogu... może wyjaśnię skąd się wzięła ta długa przerwa:
W połowie czerwca zdecydowałem się na troszeczkę spontaniczny wyjazd, który później postanowiłem przedłużyć. Następnie po powrocie niemal natychmiast musiałem lecieć do Köln przez co nie miałem nawet okazji wyjaśnić, dlaczego na blogu nic się ostatnio nie dzieje i że w kolejnych tygodniach nie będzie dziać...
W Kolonii powiększałem swoją wiedzę na temat prawa, którą chcę wyspecjalizować w kierunku prawa bankowego/finansowego (głównie z powodu zainteresowania mechanizmami funkcjonowania rynków). W tym czasie mój dostęp do internetu był ograniczony - laptopa specjalnie nie zabierałem, żebym mógł się skoncentrować tylko na jednym. Mimo trudnego materiału jakim się ostatnio zajmowałem urlop był udany. Jednak w ciągu tych czterech tygodni na świecie dużo się działo - oznacza to, że te zaległości muszę jeszcze nadrobić. Przede mną analizy, wskaźniki, raporty, dane makro, jakieś ważne wiadomości, itd. .. Więc czeka mnie dużo pracy, na którą w zasadzie już się cieszę :).
Także od dzisiaj oficjalnie jestem z powrotem ;)
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
0 comments:
Post a Comment