Indeksy w górę a spółka od ponad 2 tygodni w konsolidacji...
24.10.2011 - 0,55
Na prośbę osoby z czata krótko przedstawię sytuację techniczną spółki.
Mimo, że na indeksach od ponad dwóch tygodni zaobserwowaliśmy już wzrost o ponad 13% na wykresie spółki ERG dalej nic się nie dzieje... Walor od lutego bieżącego roku znajduje się w trendzie spadkowym, a ostatnie zawirowania na rynkach tylko przyniosły więcej "bałaganu" na wykresie. Od chwili pierwszych silnych przecen na rynkach na spółce można było zauważyć ogromną zmienność:
Obecny trend horyzontalny nie jest jednak znakiem na możliwe zatrzymanie ostatnich spadków. Rynek w tym czasie zyskał kilkadziesiąt procent, a spółka tylko utkwiła na swoim poziomie - wygląda to na odpoczynek przed dalszym ruchem spadkowym :P.
24.10.2011
Na wykresie Ichimoku w oczy rzuca się duże oddalenie średniej Tenkan od Kinjun. Jest to znak na to, że ewentualne odbicie raczej będzie krótkotrwałe. Wtedy możliwe zatrzymanie mielibyśmy w okolicach 0,74 zł. Natomiast na MACD powstał sygnał kupna, jednak średnie przebiegają bardzo blisko siebie - sygnał jaki powstał jest bardzo słaby. Przebicie 0,52 zł za skutkuje sygnałem przeciwnym na tym wskaźniku. Podsumowując nadal obowiązuje trend spadkowy i na razie nic nie wskazuje na jego zakończenie.



0 comments:
Post a Comment