Przerwa od giełdy

on Monday, August 22, 2011
23 sierpnia lecę na dwa tygodnie wypocząć i zebrać siły przed nowym (i już ostatnim) semestrem, tym samym na blogu będzie przerwa. Jak wrócę to oczywiście odświeżę wpisy :-).
Wrócę około 6-7 września. Mimo tego zachęcam do komentowania oraz pozostawiania jakichś informacji, pytań itp. - wtedy szybciej wkręcę się z powrotem na rynek ;-p.
Pozdrawiam i życzę udanych transakcji na giełdzie ;-).

0 comments:

Post a Comment