Aktualnie bloga będę używał do publikowania i "magazynowania" moich Analiz Technicznych. Wszystkie publikowane informacje są moimi prywatnymi opiniami i nie stanowią rekomendacji inwestycyjnych w rozumieniu rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 roku w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych, ich emitentów lub wystawców (Dz. U. z 2005 roku, Nr 206, poz. 1715) .
Krótkie analizy techniczne oraz przemyślenia związane z rynkami finansowymi:
Blog ten pełni funkcję "magazynu" moich Analiz Technicznych, do których będę wracał w celu optymalizacji mojego portfela inwestycyjnego. Wszystkie analizy opisywać będę prosto i krótko bez zbędnego owijania w bawełnę :).
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
0 comments:
Post a Comment